RESERVEER DE ONLINE WIJNPROEVERIJ
De Pleats Schoolstraat 82 9251 ED - Burgum Telefoon 0511 - 461556 Fax 0511 - 469161 E-mail info@depleats.nl KvK 01098654 BTW nr NL8122.65.221.B01 Openingstijden De Pleats is van maandag tot en met vrijdag geopend vanaf 07.30 (!) uur. Ook voor trainingen, vergaderingen, koffie met gebak en lunch. Op zaterdag zijn wij vanaf 09.00 uur geopend, zondags zijn wij gesloten. Zo komt u bij De Pleats: Rondom De Pleats zijn ruime parkeermogelijkheden. U kunt gratis parkeren op de markt of naast De Pleats. Zo vindt u ons: Vanaf Drachten / Nijega / Centrale As afslag Burgum. Na de brug op de rotonde 1e rechts, 3e weg (inclusief eerste parallelweg) links, aan het eind rechts. Vanaf Leeuwarden / Quatrebras in Burgum, 3e rotonde links, 3e weg (inclusief eerste parallelweg) links, aan het einde rechts. Bij gebruik van uw navigatiesysteem kunt u het beste Markt 147 invoeren.
Om uw vragen snel te kunnen beantwoorden hebben wij de meest gestelde vragen geselecteerd. Als u verdere vragen heeft kunt u ons bereiken op info@depleats.nl of op 0511 461556
Wij verplichten om alle gasten een aantal gezondheidsvragen te stellen. Dit om de verspreiding van Covid 19/Corona tegen te gaan. Het beantwoorden van de vragen geeft ons ook de mogelijkheid om binnen 1,5 meter aan tafel te bedienen. U kunt bij aankomst aangeven als u liever bediening op 1,5 meter afstand wilt. Alle medewerkers van de Pleats beantwoorden voor aanvang van hun dienst ook de gezondheidsvragen en blijven thuis bij klachten. Heb je een of meerdere van deze klachten (gehad in de afgelopen 24 uur)?
Antwoord: Reserveren is verplicht. Maar u kunt ook langskomen en bij de entree/welkomstpaviljoen reserveren. Het beantwoorden van onderstaande gezondheidsvragen is verplicht. Mocht u op 1 of meer vragen bevestigend antwoorden dan kunnen wij u helaas niet toelaten.
Antwoord: Bij uw reservering kunt u aangeven bij opmerkingen welke bijzonderheden van toepassing zijn. Klik hier om online te reserveren. Als u samen wilt bedenken wat een leuke verrassing is kunt u contact met ons opnemen via info@depleats.nl, bellen naar 0511-461556 of even binnen lopen.
Antwoord: Om online te reserveren klikt u hier. U kunt ook telefonisch reserveren door 0511 461556 te bellen.
De waarde van de kadobon kan in De Pleats besteed worden en is niet gebonden aan het onderwerp. Als u hier klikt kunt u de waarde van de high tea assortimenten bekijken om zo de waarde van u bon te achterhalen.
Antwoord: Om een De Pleats kadobon te bestellen kunt u hier klikken. Daarnaast kunt u telefonisch een bon bestellen door te bellen naar 0511 461556 of u kunt natuurlijk in het restaurant een kadobon kopen.
Wij werken met eigen kadobonnen waardoor externe bonnen niet geldig zijn bij De Pleats.
Onze dinerbonnen zijn onbeperkt geldig en kunnen ook na de uiterste inleverdatum nog worden ingeleverd.
Antwoord: Dinercheque, High Tea, Wine Time, Baby Shower High Tea.
Het gehele restaurant is vrijwel gelijkvloers en bij drempels is er een mobiele hellingbaan aanwezig zodat u gemakkelijk door de zalen heen kunt gaan.
Op de markt in Burgum kunt u gratis parkeren zonder dat u zich in een blauwe zone bevindt. Dit is ook mogelijk op het terrein van De Pleats. Kijk hier voor meer informatie.
Antwoord: De Pleats is van maandag tot en met vrijdag geopend vanaf 07.30 uur. Ook voor trainingen, vergaderen, koffie met gebak en lunch. Op zaterdag zijn wij vanaf 09.00 uur geopend, zondags zijn wij gesloten.
Antwoord: De Pleats heeft ten alle tijden verkleedkleding, speelgoed en kleurplaten aanwezig. Hierdoor hoeven de kinderen zich niet te vervelen. Tijdens kerst, Pasen en met sinterklaas is zelfs een nanny aanwezig. Dit wordt ook via de website en social media gecommuniceerd.
Antwoord: Klik hier om te actuele vacatures te bekijken / en om te solliciteren.
Antwoord: Wij doen ons uiterste best om u zo goed mogelijk te voorzien in uw behoeftes en deze te overtreffen. Wanneer u het gevoel heeft dat u feedback met ons wilt delen, horen wij dit graag via info@depleats.nl of telefonisch via 0511 461556. Zo kunnen wij ons aanbod en service blijven verbeteren.
Antwoord: Ook met het openbaar vervoer is de Pleats goed bereikbaar. Vanuit richting Leeuwarden: lijnbus 19 (richting Oosterwolde of Assen) of lijnbus 20 (richting Heerenveen of Drachten). Vanuit richting Drachten: lijnbus 19 of 20 (richting Leeuwarden). Vanuit richting Dokkum: lijnbus 53 richting Burgum U kunt uitstappen bij bushalte Kwekerstrjitte of bushalte Zwembad. Dan is het nog 5 minuten lopen naar de Pleats. Op 9292.nl vindt u de actuele vertrektijden van de bushalte Kwekerstrjitte en bushalte Zwembad.
Antwoord: Wij hebben een speciale allergenenkaart. Als u een allergie hebt kunt u dit het beste van tevoren aangeven, vaak kan uw favoriete gerecht met wat aanpassingen toch gemaakt worden. Klik hier voor de allergenenkaart.
Antwoord: Speciaal voor u hebben wij de kleine eters porties ontwikkeld.
Antwoord: Het is niet mogelijk om apart af te rekenen
Geopend van maandag t/m zaterdag
Rolstoelvriendelijk
Fairtrade keurmerk
Altijd Gastvrij
Borrel box voor thuis 14,95 p.p.
De borrel box voor thuis bestaat uit: Serranoham Friese streekkaas Droge worst Wrap met carpaccio Bruschetta met salsa Gemarineerde olijven Mini ......
Lees meer
De borrel box voor thuis bestaat uit:
Sluiten
High tea voor thuis17,50 p.p.
Lekker, gemakkelijk en gezellig high tea'en maar dan thuis! Helaas kun je de ......
Lekker, gemakkelijk en gezellig high tea'en maar dan thuis! Helaas kun je de komende weken niet terecht in de Pleats, maar wij maken een lekkere afhaalbox voor je klaar. De warme gerechten kun je zo de oven in schuiven. Het enige wat je nog nodig hebt is heet water